IV Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych – Wyjazd do Grudziądza

20.05.2023r. w Grudziądzu odbył się IV Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Ponownie Centrum Opieki nad Dzieckiem reprezentowały 3 drużyny:
Sternik Szczecin, Sternik Szczecin Junior oraz Zew Morza.

Nastroje przed wyjazdem do Grudziądza były bojowe, a chłopcy było głodni sukcesu. Z założenia zawsze wyjeżdża się na zawody sportowe, aby osiągnąć założony cel. Tak było i tym razem! Drużyna Sternik Szczecin Junior to młodsi chłopcy, którzy tworzą drużynę na kolejne lata. W związku z tym, że budowanie zespołu to proces wieloetapowy, chłopcy nie musieli, a mogli. I idealnie to wykorzystali! Należy dodać, że poradzili sobie bez trzonu zespołu, który do tej pory stanowili Bartosz Łozicki i Bartosz Przebinda, bowiem Ci zasilali szeregi kadry narodowej „Nadzieja na mundial” – ten turniej był dla nich okazją do zgrywania się z przedstawicielami innych drużyn przed sierpniowymi VIII Mistrzostwami Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej.

Sternik Szczecin Junior reprezentujący Centrum Opieki nad Dzieckiem zajął 3 miejsce i stanął na upragnionym podium odbierając z dumą puchar oraz brązowe medale.

Z całego serca gratulowaliśmy postawy i zaangażowania na boisku. Chęć zdobywania wyższych celów, boiskowe zacięcie i poświęcenie to dobry prognostyk przed kolejnymi turniejami.