Wspaniały turniej z wieloletnia tradycją i wysokim poziomem sportowym. Centrum Opieki nad Dzieckiem reprezentowane przez drużynę Sternik w Świdwinie był już po raz siódmy. Drużyna ze Szczecina broniła tytułu Mistrz z poprzedniego roku.
Reprezentacja COD Sternik składała się z chłopców w rocznikach 2001,2002,2003, oraz dwóch młodszych zawodników z roczniak 2005 i 2006.
Mimo odnowionego co rok składu chłopcy pokazali charakter i umiejętności na wysokim poziomie a zawodnicy którzy wchodzili do pierwszego składu udowodnili, że warto na nich stawiać w niedalekiej przyszłości.
Sternik w grupie rozegrał 4 mecze z czego 3 wygrał i jeden przegrał z drużyna z Łobza. W ćwierćfinale drużyna ze Szczecina spotkała się z faworytem turnieju drużyną z Polanowa. W opinii kibiców mecz był przedwczesnym finałem z czego nasi reprezentanci wyszli obronną ręką wygrywając 1:0. W finale spotkaliśmy się z drużyną z Łobza z którą w grupie przegraliśmy.
Drużyna COD Sternik pokonała w pięknym stylu drużynę z Łobza 2;0 i tym samym po raz 4 zdobyła w Świdwinie złoty medal i tytuł Mistrza.
Wspaniałą niespodzianką dla naszych zawodników była wizyta wyjątkowych kibiców Sternika Pani Dyrektor Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie Pani Romany Klimek – Jacoszek oraz Magdaleny Chojęta – Borowicz
Ogromne gratulacje dla zawodników z wielki sukces sportowy.