Pobyt w kurorcie nadmorskim nastawiony był w dużym stopniu na aktywny wypoczynek. Poznawaliśmy i przemierzaliśmy pobliskie szlaki oraz ścieżki edukacyjne Wolińskiego Parku Narodowego. Zdobyliśmy po krótkiej wspinaczce latarnię morską „Kikut”, jak i opłynęliśmy rowerami wodnymi pobliskie jezioro „Zatorek”. Podopieczni otrzymali również możliwość zapoznania się z tajnikami starochińskiej sztuki walki „Tai Chi”.
Warunki pogodowe umożliwiły nam kąpieli w Morzu Bałtyckim, które odbywaliśmy pod czujnym ratowniczym okiem pana Stanisława oraz naszego sympatycznego kompana – krokodyla Gieny. Pokusiliśmy się także o wycieczkę gokartową szlakiem nadmorskim oraz chwilę skupienia przy modlitwie w miejscowym kościele. Każde popołudnie staraliśmy się wypełnić zabawami lub meczami piłki nożnej na przyległym boisku sportowym. Wieczór postanowiliśmy uatrakcyjnić występami muzycznymi młodych artystów podczas festiwalu piosenki piżamowej. Nasz wspólny oraz przyjemny wypoczynek zdecydowaliśmy się zakończyć ogniskiem połączonym z rytmiczną dyskoteką.
Składamy serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla wszystkich uśmiechniętych osób, które umiliły nam tegoroczny nadmorski wypoczynek. Wisełko, do zobaczenia podczas przyszłych wakacji!