Wychowankowie Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie, którzy są zawodnikami UKS Sternik w dniu 19 listopada brali udział w VIII INTEGRACYJNYM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ pod patronatem Łukasza Fabiańskiego. Do zawodów chłopcy przystąpili w dwóch kategoriach wiekowych: 2005-2008 oraz 2009 i młodsi. Sternik wystawił trzy drużyny – jedną w starszej i dwie w młodszej kategorii wiekowej.

Zawodnicy ze Szczecina zaczęli rozgrywki w grupie A, gdzie spotkali się z odwiecznym rywalem, drużyną gospodarzy – Kołaczkowem. Sternik po ostatniej porażce do meczu podszedł profesjonalnie i rozegrał bardzo dobre spotkanie gromiąc drużynę z Kołaczkowa 6:0. Po wyjściu z grupy w półfinale Sternik zmierzył się z drużyną z MOW Łobżenica pokonując ją 1:0. W finale nasi zawodnicy zmierzyli się z rewelacyjnie grającą w tym turnieju drużyną z Grudziądza. Po ostatnim gwizdku sędziego, to Sternik wyszedł jako zwycięzca pokonując Grudziądz 1:0 i tym samym zdobywając złoty medal w turnieju. Młodsi chłopcy rozegrali turniej systemem każdy z każdym i zakończyli zawody na bardzo dobrych miejscach zdobywając srebro i brąz w kategorii 2009 i młodsi

Tytuł Najlepszego Zawodnika turnieju otrzymał Bartek Ł, a najlepszego Bramkarza w kategorii młodszej Kacper B. (obydwaj grają w barwach Sternika).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wysokiej formy!