Grudzień w Tęczowym domku jest miesiącem pełnym radości i dziecięcych oczekiwań na spełnienie marzeń. To czas kiedy i młodszych i starszych otacza aura tajemnicy i magii, to czas kiedy nierzeczywiste może stać się realne. I każdy dzień jest jedną wielką niespodzianką…

Dzieci z Tęczowego domku czekały z utęsknieniem i z serduszkami pełnymi nadziei na dzień kiedy odwiedzi ich starszy grubszy Pan o imieniu Mikołaj – przystrojony w swój zimowy czerwony kożuszek 😉 Listy, które wykonały dla Św. Mikołaja dawno już zostały wysłane, nastał więc czas niecierpliwego oczekiwania. W ogrodzie Tęczowego domku na powitanie Gościa stanął również bałwanek ulepiony przez dzieci.

6 grudnia zabrzmiał w naszym holu dzwonek i ktoś głośno wołał „Ho, ho, ho!! Szukam dzieci z Tęczowego domku!” Radość była ogromna kiedy długo wyczekiwani Goście pojawili się w naszych progach 😃 Hol nagle zapełnił się dużą ilością prezentów. Mikołaj, wraz z Elfami rozmawiali z dziećmi, słuchali ich piosenek i wierszyków, częstowali smakołykami 😃 To był dzień pełen wrażeń.

Dziękujemy firmie Prime Construction za bardzo miłe odwiedziny i przepiękne prezenty, które dały dzieciom mnóstwo radości.