18 maja zawodnicy z Centrum Opieki nad Dzieckiem pod masztem „Sternika” wzięli udział w ,,Jubileuszowych  XXV Mistrzostwach Domów  Dziecka w Halowej Piłce Nożnej im. Kazimierza Deyny w Warszawie”. W turnieju tym wzięło udział 16 najlepszych drużyn z całej Polski.  Zawody podzielone były na dwa etapy: grupową i pucharową. Piłkarze ze Sternika do turnieju przygotowywali się bardzo długo i sumiennie. Nasza drużyna w półfinale zmierzyła się z faworytem mistrzostw, drużyną z Gostchorza. Dzięki pięknej grze Sternik  wygrał  3:0. W Finale wychowankowie COD zmierzyli się z drużyną z  Kołaczkowa, odwiecznym rywalem i zespołem broniącym tytułu mistrza z 2018 roku w piłce halowej. Po bardzo wyrównanej grze, w regulaminowym czasie, wynik wynosił nadal 0:0. Nieuniknione było rozegranie serii rzutów karnych, w których to Sternik zwyciężył 4:3 i zdobył złoty medal. Zdobycie mistrza w  XXV Mistrzostw Domów Dziecka w Halowej Piłce Nożnej jest ogromnym sukcesem naszej drużyny,  wygrywając te zawody ,,Sternik” zdobył tak zwaną  „Podwójna Koronę Mistrza”!

Gratuluje zawodnikom tak wspaniałego i niesamowitego wyniku sportowego.