W sobotę 26.01.2019r. na boiskach pod balonem na stadionie Wisły Płock odbył się po raz IV turniej piłkarski dla dzieci z Domów Dziecka i Placówek Opiekuńczo Wychowawczych –FutboLOVE TUMY Płock 2019. Pierwsze miejsce zajęli chłopcy ze STERNIKA!

W czwartej edycji tego wydarzenia o ciekawe nagrody walczyło 16 drużyn z kilku województw. Łącznie w płockich zawodach wystąpiło ponad 160 zawodników. Uczestnicy Turnieju wywodzą się ze specyficznych środowisk i muszą zobaczyć cenne wartości: zdrową rywalizację, grę fair play i życie bez używek. Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci poprzez sport kształtowały swoją osobowość oraz sprawność fizyczną. Uważamy, że sport dla tej grupy młodzieży jest odskocznią od codziennego życia. Jest również wspaniałą okazją do nawiązywania nowych przyjaźni, integracji z rówieśnikami z innych miast i udowodnienia sobie, że coś znaczą, i potrafią osiągać sukcesy.

Turniej wzorem lat ubiegłych rozpoczął się o godzinie 9:00, a zakończył po wielkim finale o 16:45, w którym to Sternik Szczecin pokonał zespół z Grudziądza.

Poza sportowymi emocjami wszyscy zgromadzeni tego dnia pod balonem, zobaczyli między innymi pokaz freestyle w wykonaniu Pawła Skóry, a dodatkowo wzięli udział w różnego rodzaju zabawach sportowych.
Organizatorami turnieju byli: Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock i Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy w Płocku.