Maciejkowa przystań rozpoczęła swoje wakacyjne podboje. Niedziela była dla Nas bardzo intensywnym dniem. Przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa obowiązujące na drogach, akwenach wodnych, parkach rozrywki. Dzieci zostały pouczone o niebezpieczeństwach.

            Po intensywnych rozmowach, stworzyliśmy kilka plastycznych prac o tematyce wakacyjnej, i w dobrych nastrojach wybraliśmy się podbijać świat.

            Naszym pierwszym celem było odwiedzenie Domu Kultury Skolwin, gdzie mieliśmy okazję  uczestniczyć, w przedstawieniu pt.,, Księga Wielkiego Maga ” – jak sam tytuł brzmi było magicznie, a my nie baliśmy się czarownicy, tylko sobie z Nią pożartowaliśmy. W przyszłości otrzymamy zaproszenie na kolejne przedstawienia – już nie możemy się doczekać. Przemierzyliśmy daleki Szczecin, więc bardzo bardzo zgłodnieliśmy.

            Skorzystaliśmy z zaproszenia (i to już po raz kolejny) – do najlepszego Kebaba w mieście ! 🙂 Możecie tylko sobie wyobrazić albo zobaczyć jak było smacznie! Bardzo zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do domu… a jutro czekają na Nas nowe przygody.