RADOSNY DZIEŃ DZIŚ NASTAŁ :):):)

DZIEŃ DZIECKA 2024 r.

W dniu 3 czerwca 2024 roku z niewielkim poślizgiem świętowaliśmy Dzień Dziecka. Impreza była wspaniała a atrakcji cała masa. Były racuszki, tęczowa wata cukrowa, pyszne podpłomyki, cała masa słodyczy i pyszności, a także owoce od naszych przyjaciół i sponsorów. Zumbini i animacje dla najmłodszych. Masę emocji wzbudziły przejażdżki skuterem wodnym, pokazy rekonstrukcji walk rycerzy i samochody Off Road. Dzieciaki wraz z ratownikami medycznymi zasiadły za kierownicą karetki i samochodów straży pożarnej. WOPR uczył nas pierwszej pomocy, a zaprzyjaźniony gość zaprezentował sprzęt do nurkowania. Dzieciaki chętnie jak co roku popływały kajakami i zagrały w grę terenowa, w której nagrodami były min. bony na loterię fantową. Masa prezentów i upominków od sponsorów trafiła w tym dniu do dzieci. Nie znikały promienne uśmiechy i radość. W roli fryzjerów i tatuażystów, a także dekoratorów buziaków doskonale sprawdzili się nasi specjaliści i wychowawcy. Potem, było jeszcze losowanie szczęściarzy imprezy i konkurs Mini Talent, wspaniałe wygrane i nagrody. Zabawie nie było końca.

Za wszystkim co wydarzyło się w tym dniu stali ludzie dobrego serca, którym bardzo dziękujemy. Szczególne podziękowania przekazaliśmy Pani Mai Wołoszyn, która od wielu lat włącza się w pomoc i wśród klientów biura, w którym pracuje propaguje ideę pomocy.

Mamy nadzieję, że w sercach dzieci i naszych pozostaną wspomnienia i Ci, którzy choć przez chwilę pokazali nam, że słowa CZŁOWIEK I CZŁOWIECZEŃSTWO maja wielkie znaczenie.

Było pięknie, optymistycznie i kolorowo:):):)