Do jej celów należy również wspieranie inicjatyw społecznych, takich jak ta zbiórka! Wejdź na naszą stronę:

www.strefamelomana.pl
Mamy na celu rozwijanie wśród jak największej liczby osób zamiłowania do sztuki, chcemy również pomagać artystom – zarówno profesjonalistom, jak i amatorom w wykorzystaniu ich potencjału. Przysłuży się to w wykształceniu kolejnych pokoleń melomanów, którzy będą dbali o naszą wspólną kulturę. Cel ten chcemy osiągnąć poprzez organizację wydarzeń kulturalnych, prowadzenie zajęć artystycznych, a także wspieranie finansowe i materialne podopiecznych Fundacji.
Podopieczni Centrum Opieki nad Dzieckiem mają wiele różnych zajęć, ale kontakt z muzyką jest ograniczony. Na szczęście w dużej sali, gdzie odbywają się m.in. przedstawienia, znajduje się stare pianino. Niestety konieczny jest remont:
Dzięki Twojej pomocy wychowankowie COnD w Szczecinie nie tylko będą mogli cieszyć się z muzyki wykonywanej na prawdziwym instrumencie, ale również będą mogli uczyć się gry na pianinie!
Nasz cel to 1300zł – na tę kwotę składają się*:

skręcenie mechanizmu
regulacja mechanizmu
szlifowanie młotków
wymiana filcu moderatora
dorobienie pulpitu
strojenie z podwyższeniem tonacji do 440 Hz

*na podstawie ekspertyzy zrobionej przez stroiciela fortepianów.
Oczywiście jak nie uzbieramy potrzebnej kwoty, to zrobimy częściowy remont, lecz jeżeli wystąpi nadwyżka w trakcie zbiórki, wykorzystamy ją do zorganizowania zajęć muzycznych w Centrum Opieki nad Dzieckiem!!!
Bardzo gorąco zachęcamy do wsparcia!!!
Mamy na celu rozwijanie wśród jaknajwiększej liczby osób zamiłowania do sztuki, chcemy również pomagać artystom – zarówno profesjonalistom, jak i amatorom w wykorzystaniu ich potencjału. Przysłuży się to w wykształceniu kolejnych pokoleń melomanów, którzy będą dbali o naszą wspólną kulturę. Cel ten chcemy osiągnąć poprzez organizację wydarzeń kulturalnych, prowadzenie zajęć artystycznych, a także wspieranie finansowe i materialne podopiecznych Fundacji.
Link do strony:
https://pomagamy.im/pianino