Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza

“ Dom pod platanami ”

ul. Broniewskiego 16
71 - 460 Szczecin
sekretariat@cod.szczecin.pl
91 454-16-73

Dom pod platanami to placówka opiekuńczo-wychowawcza typu specjalistyczno – terapeutycznego, zapewnia 22 miejsca dla wychowanków, opiekę psychologiczno-pedagogiczną oraz zajęcia terapeutyczne dla przebywających tam dzieci i młodzieży. Wychowankami tej  placówki są dzieci z orzeczeniem  o niepełnosprawności typu intelektualnego i/lub fizycznego, dzieci z orzeczeniami o zagrożeniu niedostosowaniem społecznym.

Wydarzenia

Powitanie Wiosny

W końcu doczekaliśmy się wiosny a razem z nią pierwszych, słonecznych dni !!! :)Ten wyjątkowy czas postanowiliśmy spędzić na łonie natury przy ognisku i radosnej muzyce.

Czas płynie nieubłaganie.

Jeszcze świeżo w pamięci mamy piękno Puszczy Bukowej, a tu już nowa wycieczka i nowe doznania estetyczne. Tym razem wybraliśmy się do Urzędu Wojewódzkiego.

No to zaczynamy!

W lutym wychowankowie z placówki opiekuńczo – wychowawczej „Dom pod platanami” zapoczątkowali udział w programie „Poznajemy ciekawe miejsca Pomorza Zachodniego”.

TŁUSTY CZWARTEK W DOMU POD PLATANAMI

Tłusty czwartek wszyscy znają i tradycję powtarzają. Pod platanami w kuchni tłoczno, dzieci pilnie pracują...

Bal Karnawałowy

Karnawał to świetna okazja do znakomitej zabawy. Wychowankowie Centrum Opieki nad Dzieckiem mieli okazję bawić się na Balu Superbohaterów, zorganizowanym przez pracowników i wychowanków "Dom

Ferie dzieci z „Domu pod platanami”

Tegoroczne ferie dzieci z "Domu pod platanami" spędziły bardzo aktywnie. Wielokrotnie mierzyliśmy w zawodach ze wszystkimi wychowankami Centrum, choćby w kręglach, Mistrzostwach FIFA w PlayStat