Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza

“ Dom pod platanami ”

ul. Broniewskiego 16
71 - 460 Szczecin
sekretariat@cod.szczecin.pl
91 454-16-73

Dom pod platanami to placówka opiekuńczo-wychowawcza typu specjalistyczno – terapeutycznego, zapewnia 22 miejsca dla wychowanków, opiekę psychologiczno-pedagogiczną oraz zajęcia terapeutyczne dla przebywających tam dzieci i młodzieży. Wychowankami tej  placówki są dzieci z orzeczeniem  o niepełnosprawności typu intelektualnego i/lub fizycznego, dzieci z orzeczeniami o zagrożeniu niedostosowaniem społecznym.

Wydarzenia

FitDay w DOMU POD PLATANAMI

Jak co roku o tej porze, wszyscy byliśmy na dworze. Przy grillu i muzyce zabawy były jak w agroturystyce.

kawiarnia czekoladowa

Dzień Dziecka to dla nas wyjątkowy czas, dlatego spędziliśmy go w wyjątkowy sposób. Wspólnie z "Tęczowym domkiem" uczciliśmy ten dzień w Kawiarni "Sowa".

Fabryka benzyny syntetycznej

Maj dobiega końca. Czas więc na podsumowanie kolejnej wycieczki z cyklu „Poznajemy najciekawsze miejsca Pomorza Zachodniego”.

„BĄDŹ EKO„

W ramach realizacji programu „Bądź Eko”w dniu 18.05.2019 roku w placówce „Dom pod platanami” odbyło się spotkanie związane z sadzeniem kwiatów na terenie naszej placówki.

Świnoujście

Pomorze Zachodnie kryje w sobie niezliczoną ilość tajemnic i atrakcji. Tym Razem postanowiliśmy wybrać poza granice Szczecina.

Powitanie Wiosny

W końcu doczekaliśmy się wiosny a razem z nią pierwszych, słonecznych dni !!! :)Ten wyjątkowy czas postanowiliśmy spędzić na łonie natury przy ognisku i radosnej muzyce.