W poniedziałkowe popołudnie, 21. grudnia, w PO-W „Przy fontannach” odbyło się spotkanie mikołajkowe, w którym uczestniczyli wszyscy wychowawcy wraz z wychowankami. Pod wspólnie przystrojoną choinką piętrzyły się prezenty, na które z niecierpliwością czekały dzieciaki. Już od rana całej ekipie z Jana Pawła dopisywał humor, a czekanie na rozpoczęcie spotkania upłynęło pod znakiem tańca przy świątecznych rytmach.

Tanecznej ekspresji towarzyszyło mnóstwo pozytywnych emocji, przy okazji w grupie ujawnił się wielki taneczny potencjał:) Prawdziwą niespodzianką tego wieczoru były dyplomy dla wychowawców samodzielnie przygotowane przez dzieci oraz przezabawny wierszyk autorstwa Amelki, doskonale opisujący cechy wychowawców:) Trudno się dziwić, że adresaci długo byli pod wrażeniem…

Kiedy emocje nieco opadły, pan Marek – jedyny mężczyzna kadry wychowawczej – wprowadził wszystkich w podniosłą atmosferę świąt. Po przełamaniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń przyszedł czas na wspólny posiłek i pogawędki, podczas których wychowawca przybliżył dzieciom tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia.

I wreszcie nadeszła chwila, którą dzieciaki lubią najbardziej: wręczanie prezentów. Oj, działo się, działo…

Pozdrawiamy!