Majowy weekend rozpoczęliśmy od grilla na świeżym powietrzu. Zabraliśmy ze sobą prowiant i udaliśmy się spacerkiem nad Wysoki Staw. To nasze ulubione zielone miejsce w okolicy, gdzie chętnie chodzimy by odpocząć na kocu wsłuchując się w dźwięki natury, ale i aktywnie spędzić czas grając w piłkę czy badmintona. Pogoda była idealna! Między jedną zabawą a drugą kiełbaska smakowała wybornie 😊. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do placówki. Przypomniały nam się wakacje, które już lada moment i każdy wolny dzień będziemy mogli właśnie tak spędzać.

2 dni później – jako, że długi majowy weekend nadal trwał, a pogoda była nam bardzo przychylna – udało nam się zrealizować omawiany już wcześniej plan działania. Wspólnie z wychowawcami: PO-W „Osówka” Magdaleną Ruchlicką oraz PO-W „Wrzosowa przystań” Agnieszką Maciejewską zorganizowałyśmy dzieciom wyjście na ognisko, podczas którego wychowankowie trzech  placówek mieli okazję do wspaniałej, integrującej ich zabawy.

Dzień zaliczamy do bardzo udanych. Czas nad Wysokim Stawem spędziliśmy bardzo miło ,a zarazem aktywnie. Oczywiście kalorie spalone, kroki na Smartwatchu odpowiednio nabite 😉 Droga powrotna troszkę wydłużona czasowo, bo o dziwo, moc niektórych opuściła.

Regenerujemy siły, czekamy cierpliwie na kolejne słoneczne weekendy, a Was zapraszamy na naszą weekendowo-majówkową fotorelację 😊