Dzięki pomocy i wsparciu Pana Sławomira Kremera oraz dzięki przychylności i serdeczności pracowników Firmy AmRest w dniach 22 i 29 listopada przeżyliśmy niezwykłą przygodę w KFC „Ryga” przy Al. Piastów 16 w Szczecinie. W spotkaniach z pracownikami KFC brały udział dzieci i młodzież z czterech prawobrzeżnych placówek.
Rzeczywiście była to podróż w nieznane, ponieważ zobaczyliśmy miejsca, do których żaden klient nie ma dostępu. Poznaliśmy zasady przechowywania żywności, dowiedzieliśmy się w jaki sposób przygotowywane są przysmaki. Usłyszeliśmy wiele ciekawych informacji, dzięki czemu wiemy już np., że w samym Szczecinie jest 11 restauracji KFC, a pierwsza w Polsce powstała właśnie w naszym mieście. Zadawaliśmy masę pytań, na które cierpliwie i wyczerpująco odpowiadała Pani Monika i Pani Anita. Wycieczka po restauracji zakończyła się prawdziwą ucztą.
W KFC podobało nam się wiele rzeczy. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, jak ważne w pracy jest stosowanie się do ustalonych zasad oraz kultura osobista, wzajemna życzliwość i współpraca. Zobaczyliśmy zgrany zespół młodych ludzi, którzy ( mimo ciężkiej pracy) żartowali i uśmiechali się do siebie.
Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Szefowej KFC „Ryga” i Pani Monice (naszej sympatycznej przewodniczce).
Uczestnicy projektu.