Ferie wychowanków Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego były bardzo intensywne. Codziennie było wiele atrakcji, a frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania.

Aktywny wypoczynek zaczęliśmy od zabawy w Kids Arena – każdy z nas, nawet najstarszy, znalazł tam coś dla siebie – skakaliśmy, zjeżdżaliśmy, graliśmy w gry, wspinaliśmy się a na koniec zjedliśmy pyszne lody.

Wtorek to spotkanie z artystką Panią Wiolettą Gorgoń i twórcze warsztaty tworzenia biżuterii CUDA WIANKI. Każdy z nas mógł zrobić piękną biżuterię i podarować jako prezent bliskiej osobie.

Największa atrakcja całych ferii czekała nas w środę – pojechaliśmy wszyscy do Centrum Wodnego LAGUNA w Gryfinie. Było cudownie! W ogóle nie chcieliśmy wychodzić z wody!

W czwartek odwiedzili nas zaprzyjaźnieni goście z Fundacji Kamienica 1, dopisała nam piękna pogoda i graliśmy w Roundnet. To była świetna zabawa z tym nowo poznanym przez nas sportem. Pani Marta zorganizowała nam później warsztaty kulinarne – piekliśmy wspólnie sernik z brzoskwiami.

Pierwszy tydzień zakończyliśmy warsztatami z panią terapeutką Natalią – integrowaliśmy się i stworzyliśmy niespodziankowe walentynkowe plakaty dla naszych pań.

To był intensywny, atrakcyjny i mega ciekawy tydzień!