Pierwszy czerwca jest dniem na ,który czekają wszystkie dzieci tego dnia w POW „Tęczowy domek” odbyło się uroczyste celebrowanie Dnia Dziecka.

To był piękny, ciepły i słoneczny dzień, dzieci przygotowały się do świętowania.

W Naszym ogrodzie zawitali superbohaterowie, księżniczki i piraci każde dziecko czuło się wyjątkowe w swoim przebraniu :).

Dzień zaczęliśmy od wspólnego pieczenia ciasta, cały Tęczowy domek pachniał cynamonowym jabłecznikiem. Udekorowaliśmy ogród i przygotowaliśmy słodkie i słone poczęstunki oraz ulubionego grilla. Nie zabrakło także zabaw ruchowych,twórczych i muzycznych wszyscy chętnie uczestniczyli w przygotowanych zajęciach ale to nie koniec atrakcji 🙂

W tym roku mieliśmy gości, którzy sprawili, że Dzień Dziecka stał się bajeczny. Przyjechał Pan, który prezentował cyrkowe sztuczki wraz z kolorową wróżką, która porwała do tańca i śpiewu. Nie możemy zapomnieć o magiku, który zaczarował wszystkie dzieci i policjantom, którzy przybyli do Nas z przyjaznym pieskiem. Na sam koniec w naszym ogrodzie pojawiły się dwa kolorowe dmuchane zamki i prezenty. Dzieci były bardzo zadowolone, chętnie uczestniczyły w przygotowanych atrakcjach, które pozostaną wyjątkowym wspomnieniem.