Pod koniec stycznia 2021 roku wychowanek Centrum Opieki nad Dzieckiem PO-W ,,Osówka” podpisał zawodowy kontrakt z pierwszoligowym zespołem Chrobry Głogów. Jest to wielki sukces sportowy Dominika.

Dominik od najmłodszych lat miał wielki zapał do gry w piłkę. Chłopiec wielokrotnie reprezentował Centrum Opieki nad Dzieckiem na arenie międzynarodowej i ogólnopolskiej, to z nim drużyna Sternika zdobyła wiele nagród ogólnopolskich.  Dominik poprowadził także Polska Reprezentacje Domów Dziecka na Mistrzostwach Świata zdobywając dwukrotnie brązowy medal.

Dla wielu młodych piłkarzy oraz swoich kolegów z drużyny ,,Sternika” był i jest wzorem do naśladowania oraz wielka inspiracją.

Pierwszym krokiem w dorosłej piłce były występy w III ligowym ,,Świcie Skolwin” oraz IV ligowym ,,Hutniku Szczecin”. Dominik zdobył nagrodę najlepszego zawodnika 2020 roku w IV lidze. W połowie stycznia 2020 roku udał się na testy do klubu ,,Chrobry Głogów”, który  występuje w  zapleczu ekstraklasy i jest prowadzony przez trenera Ivana Djurdjevića ( byłego zawodnika i trenera Lecha Poznań ). Podczas testów Dominik zainteresował sportowo swoja osoba trenera Chrobrego, który chce dać mu szanse w zawodowej piłce na poziomie I ligi.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!