Wychowankowie COD podczas ostatnich dwóch tygodni licznie brali udział w zajęciach organizowanych przez wychowawców. Ferie rozpoczęto turniejem FIFA 2018 PLAY STATION organizowanym przez Pana Jakuba i Jurka. Odbywały się warsztaty fotograficzne organizowane przez Panie Joannę i Olę, które cieszyły się dużym zainteresowaniem, a ich efekty można oglądać na wystawie. Także podczas warsztatów plastycznych z Panią Elą wychowankowie mogli doskonalić plastyczne talenty.
Wszystkie prace z tych warsztatów można było oglądać podczas V edycji TOP CHEF. Była wspaniała kulinarną zabawą dla ponad 40 uczestników. To już kolejna edycja zmagań kulinarnych przygotowana przez Panią Renatę, Agnieszkę i Olę.
Zadbano także o sportową sferę wychowanków. Podczas przerwy w nauce dzieci uczestniczyły w zajęciach na basenie. Zawodnicy Sternika aktywnie trenowali do zawodów sportowych aby uczestniczyć w ogólnopolskich zawodach sportowych w Płocku.
Pani Sandra zorganizowała zajęcia fitness dla wszystkich, którzy chcieli zadbać o swoją kondycję. Intensywne ćwiczenia z zawodową trenerką fitnessu na długo pozostały w „mięśniach” uczestników.
Dzieci miały możliwość uczestniczenia w konkursie MAM TALENT – „Obudź marzenia” organizowanym przez Panią Monikę. Dla najmłodszych wychowanków Centrum zorganizowano „KINO BAMBINO”.
Podczas ferii zabrakło jedynie śniegu, a ten co spadł na krótko został w pełni wykorzystany podczas kuligu.
Każdy dzień ferii był w pełni wykorzystany i obfitował w wiele wrażeń. Wspaniałe ognisko z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków jak zwykle cieszyło się dużym zainteresowaniem dzieci.
Z utęsknieniem czekamy wakacji podczas, których wychowankowie na pewno nie będą się nudzić.