Dzień dobry

Ogłaszam rozpoczęcie naboru grup szkoleniowych do Warsztatów Komputerowych organizowanych w ramach projektu „Samodzielni – kompleksowy system wsparcia dziecka i rodziny w Szczecinie”.
Zajęcia odbywają się w blokach tematycznych zaplanowanych na 6 zajęć po 3 godziny lekcyjne, w grupach 10 osobowych (każda złożona jedynie z wychowanków jednej PWD).

Zajęcia odbędą się w pracowni komputerowej w Centrum Opieki nad Dzieckiem (ul. Wszystkich Świętych 66 w Szczecinie)

W okresie wakacji mamy możliwość elastycznego planowania zajęć. Dla danej grupy mogą odbywać się raz w tygodniu, dwa razy, lub nawet dzień po dniu w godzinach dostosowanych do godzin pracy placówek i możliwości dojazdu.

Liczę, że WARSZTATY KOMPUTEROWE mogą uatrakcyjnić zajęcia wakacyjne dla wychowanków.

Zgłoszenia grupy na karcie zgłoszeniowej wraz z wypełnionymi zgodami rodziców/opiekunów dzieci (na druku „oświadczenie opiekuna”) proszę składać w sekretariacie COD (ul. Wszystkich Świętych 66, Szczecin), drogą mailową (adres:  arokita-zeluk@cod.szczecin.pl ) lub bezpośrednio u mnie do dnia 24.06.2022 r.

Następnie ustalimy z wychowawcami zakwalifikowanych grup terminy zajęć, które najbardziej będą pasowały grupie. Mile widziane będą sugestie co do zakresu materiału zajęć jaki najbardziej interesowałby wychowanków – prowadzący mają elastyczne podejście do programu, jeśli są tematy szczególnie interesujące daną grupę z pewnością je uwzględnią. Przy zgłaszaniu grupy można określić poziom jej zaawansowania.

Wychowankowie biorący udział w Warsztatach Komputerowych stają się uczestnikami projektu „Samodzielni” i konieczne będzie wypełnienie dla nich kompletu dokumentów uczestnika, który prześlę w mailu informującym o zakwalifikowaniu grupy.

 

WARSZTATY KOMPUTEROWE – karta zgłoszenia grupy

WARSZTATY KOMPUTEROWE – Oświadczenie opiekuna kandydata do warsztatów komputerowych