Szczególnie ważnym wydarzeniem dla jednego z naszych wychowanków, Dominika, było nagrywanie reportażu o nim samym przez kanał Disney XD. Film ma ukazać się na początku września 2017 r.
Ale to nie koniec atrakcji! Wychowankowie COnD czas wakacyjny spędzili na biwakowaniu pod gołym niebem przy ognisku, a także na doglądaniu budowy placu zabaw dla jednej z placówek podległych Centrum, a ufundowanego przez firmę AmRest (KFC).
Wykorzystując odrobinę dobrej pogody, wielu wychowanków skorzystało z możliwości nauki pływania kajakiem oraz wyśmienitej zabawy na placu zabaw „Dziewoklicz”. Dzieci mogły korzystać z pola do gry w golfa, balonu do skakania, czy doskonalić się w grze w szachy. Do atrakcji wakacyjnych zaliczyć można również gry strategiczne w „Labiryncie” przy wykorzystaniu laserowego paintballa oraz rajd pieszy po mieście, w trakcie którego uczestnicy wykonywali ciekawe zadania, a który zakończył się wspólnym pieczeniem kiełbasek i nocą po chmurką. Dodatkowymi atrakcjami były liczne spacery na lody, wyjścia do kina oraz plażowanie na „Arkonce”.