Jak co roku, w porze wakacji, mieliśmy możliwość skorzystania z atrakcji na terenie Szczecin Toys Garden Dziewoklicz. 19.07.2022r. oprócz dzieci wraz z wychowawcami
z PO-W „Liliowa zatoka” i „Osówka” na miejscu pojawili się także wychowankowie
PO-W „Dom na wzgórzu” oraz „Wrzosowa przystań”.

Pierwszym punktem w naszym napiętym harmonogramie było pływanie kajakami pod czujnym okiem opiekunów. Starsi wychowankowie mogli spróbować swych sił przepływając określone odległości samodzielnie, najmłodsi relaksowali się licząc na moc i energię wychowawców 😉

Następnie zajadaliśmy się kiełbaskami z przygotowanego dla nas ogniska. Był też czas na wspólne tańce oraz słodki poczęstunek, owoce.

Po posiłku chwila odpoczynku i regeneracji. Nie trwała jednak długo, bo dobrze znamy pokłady energii naszych dzieci 😉 Przed drugą turą wypłynięcia kajakami, wypożyczyły sprzęt do minigolfa, grały w piłkę nożną, odbijały piłkę plażową, bawiły się na placu zabaw.

Kolejnym punktem urozmaiconego organizacyjnie dnia było przejście mostem na drugi brzeg. Biorąc pod uwagę wyśmienitą pogodę dzieci z PO-W „Liliowa zatoka”
i PO-W „Osówka” miały wiele radości korzystając
z kąpieli wodnych. Podczas przerw grały w piłkę siatkową na piaskowym boisku przy kąpielisku, bawiły się w berka, próbowały stworzyć budowle na brzegu akwenu.

Dzień spędziliśmy bardzo udanie. Pomimo, że dla niektórych wychowanków odległość od ich placówek jest dość spora, to jak co roku, warto było skorzystać z atrakcji, które są proponowane właśnie tutaj.

My, którzy byliśmy, polecamy 😊 Właścicielowi bardzo dziękujemy za możliwość skorzystania z bazy kajakowej, a organizatorowi, trenerowi Sławomirowi za zaproszenie 😊