Nadeszła jesień…

…ale nie smucimy się z tego powodu, bo jak dotąd pogoda bardzo nam sprzyja. W miniony weekend zarówno w sobotę, jak i w niedzielę wybraliśmy się na spacer po Zielonym Wzgórzu. Zajrzeliśmy na teren prac remontowych przy Wieży Gocławskiej, aby sprawdzić czy już niebawem będziemy mogli korzystać z atrakcji, które przewiduje właściciel obiektu.

Przechadzając się po lesie natrafiliśmy na dodatkową atrakcję – huśtawkę zawieszoną wśród drzew. Jak się okazuje niewiele do szczęścia potrzeba J dodatkowo zabawa w berka, chowanego – spędziliśmy ten czas bardzo aktywnie.

W niedzielę kontynuowaliśmy nasz wspólny weekend. Nie było sensu proponować dzieciom czegoś innego niż spacer do lasu i spędzenie chociaż chwili przy huśtawce. To, że tam pójdziemy było już przesądzone. Oprócz chwil spędzonych wśród konarów drzew odwiedziliśmy także gocławską Marinę. Dzięki uprzejmości właściciela mogliśmy podziwiać zacumowane jachty i mniejsze łodzie.

Wychowankowie skorzystali ze sprzyjającej aury, czas spędzili bardzo aktywnie, podziwialiśmy wspólnie urokliwy początek jesieni, odwiedziliśmy Wieżę Gocławską oraz Marinę Gocław. Nawet elementy survivalowe miały miejsce podczas naszych wyjść.

 Życzymy sobie, aby warunki pogodowe się nie zmieniały, a słoneczko świeciło jak najdłużej  Dzięki temu jesienna chandra nie będzie miała z nami szans.