XI Mistrzostwa Polski „Nadzieja na Mundial” już na nami! 12 września 2020 roku na boiskach OSIR Bemowo w Warszawie odbyły się  XI Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Do zawodów przystąpiło ponad 250 zawodników i zawodniczek z 26 placówek z całej Polski. W związku z zagrożeniem wynikającym z pandemii COVID-19, mistrzostwa odbyły się z zachowaniem szczególnych warunków  ostrożności.

Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie, reprezentowane było przez zawodników UKS Sternik. Chłopcy ze Sternika bronili tytułu Mistrza Polski, grali pod dużą presją, a pomimo tego zdobyli brązowy medal i utrzymali wysoki poziom sportowy. Dobra passa naszego klubu trwa już niemal 10 lat.  Młodsi koledzy grający w barwach ,,Zew Morza”, także wykazali się dużym sercem do piłki nożnej, dzięki czemu wyszli z grupy na pierwszym miejscu ,  wygrywając mecz w 1/16 i dochodząc do ćwierćfinału.  Najlepszym strzelcem Mistrzostw został zawodnik Sternika Patryk z Osówki.

Serdecznie gratulujemy!!

 

 „Sukces to nie przypadek! To ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego, co robisz…..”

                                                                                                                                                                                                                        Pele