Piękna, słoneczna pogoda, moc atrakcji, strefa warsztatowa, zawody sportowe, kajaki, pyszne jedzenie i piękne widoki – to wszystko w Szczecin Toys Garden- Dziewoklicz, gdzie dzieci z Centrum Opieki nad Dzieckiem obchodziły DZIEŃ DZIECKA.

Już od godzin porannych teren Dziewoklicza wypełnił się roześmianymi dziećmi. Dla naszych wychowanków przygotowane zostały przeróżne atrakcje: place zabaw z piaskownicami dla najmłodszych, chodnikowe gry planszowe, mini golf, loteria z nagrodami, strefa kajakowa, gdzie pod czujnym okiem dorosłych, dzieci mogły wziąć udział w wyprawie kajakowej. Powstały także specjalne stanowiska m.in. z warsztatami plastycznymi, w których dzieci mogły pomalować farbkami, pisakami i kredkami, oraz strefa sportowca, gdzie wychowankowie mogli zmierzyć się w różnych konkurencjach sportowych. Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszyło się stoisko malowania buziek, z którego wychodziły niezwykłe motylki, kotki, królewny, kwiatki i super-bohaterowie znani z animowanych bajek. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Pana Mateusza z firmy NosCylinder powstało stanowisko z watą cukrową w sześciu smakach oraz popcornem. Wśród licznych atrakcji było to jedno z najbardziej obleganych przez dzieci miejsc. Kolejną rewelacją wśród naszych wychowanków była możliwość zajęcia miejsca za kierownicą prawdziwego, sportowego samochodu- Mustanga. Nasi przyjaciele z auto serwis Mustang Stajnia Zachód odwiedzili nas podczas dnia dziecka i zaprezentowali sportowe samochody dzieciom.

Podczas Dnia Dziecka nie zabrakło Pracowników oraz Dyrekcji Centrum Opieki nad Dzieckiem, którzy towarzyszyli dzieciom w zabawie i razem tworzyli wspaniałą atmosferę podczas tego wyjątkowego dnia.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, zaangażowanym osobom, które pomogły w zorganizowaniu i przeprowadzeniu tej pięknej imprezy.