Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Gotowanie naszą pasją...
wtorek, 18 lutego 2014 07:41

W dniu 5 lutego 2014 r. w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie odbyła się I edycja JUNIOR TOP CHEF i TOP CHEF. Przedstawiamy wywiad ze współorganizatorem zawodów Panią Renatą Jagodzińską wychowawczynią z Maciejkowej przystani a prywatnie pasjonatką gotowania.

 

 

 

 
STERNIK w 2014
środa, 22 stycznia 2014 07:49

W listopadzie ubiegłego roku zarząd Sternika przystąpił do w konkursu w projekcie „Zakup sprzętu sportowego zgodnego z marką Miasta – Floating Garden” organizowanego przez Urząd Miasta Szczecina -Wydział Sportu. Do konkursu przystąpiły wszystkie kluby sportowe z całego terenu Szczecina.

 

 

 

 
STERNIK podczas XXII FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIATECZNEJ POMOCY
wtorek, 14 stycznia 2014 08:12

12 stycznia 2014 po raz 22 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas wielkiego świętowania odbył się bieg uliczny „policz się z cukrzycą”, w którym jak to było w latach ubiegłych brały udział nasze dzieci z Centrum Opieki nad Dzieckiem. Nasi podopieczni licznie zgłosili się na Start. W biegu mogli uczestniczyć wszyscy chętni, którzy swoim biegiem chcieli wspomóc WOŚP. Zainteresowanie było ogromne.

 

 

 

 
Nietypowe śniadanie w Maciejkowej Przystani
czwartek, 02 stycznia 2014 08:01

W dniu 21.12.2013r.na naszych podopiecznych czekało nietypowe śniadanie. Odwiedzili nas pracownicy restauracji KFC Kołbaskowo Alicja,Gosia, Magda, Paweł, którzy przygotowali miłą niespodziankę. Dzieci mogły spróbować wszystkich specjałów, z których słynie tak lubiana przez nich restauracja KFC.

 

 

 

 
Złoty Medal w Gorzowie
czwartek, 19 grudnia 2013 08:53

Na zakończenie udanego 2013 roku, zawodnicy STERNIKA w dniu 14 grudnia udali się na XII Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej. W turnieju tym nasi podopieczni bronili Tytułu Mistrza z poprzedniego roku. Do Gorzowa przyjechało 10 drużyn z: Trzcianki, Cybinki, Trzcinisku Zdroju, Lubsku, Wolsztynie, Szamotuł, Pyrzyc, Skierniewic, Szczecina oraz gospodarze z Gorzowa Wielkopolskiego.

 

 

 

 
Czysta gra, czysta energia...
wtorek, 17 grudnia 2013 10:10

Jak co roku Klub Sternik wydał swój kalendarz. Tegoroczny jest wyjątkowy, bowiem powstał we współpracy ze szczecińskim malarzem Piotrem Skłodowskim, właścicielką Galerii Sztuki Współczesnej – Jolantą Szczepańską oraz sponsorem i najwierniejszym kibicem naszych młodych sportowców panem Norbertem Kiderys.

 

 

 

 
Mistrzowie Świata i Europy u Prezydenta
wtorek, 17 grudnia 2013 09:34

Młodzi mistrzowie zostali zaproszeni przez prezydenta miasta Szczecina na spotkanie zorganizowane w Szczecińskim Domu Sportu. Pan Piotr Krzystek uhonorował sportowców, którzy w mijającym roku osiągnęli znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej. Wśród wyróżnionych znalazł się nasz MISTRZ ŚWIATA w piłce nożnej 2013 - Oskar Jackowiak wraz z trenerem Sławomirem Kremerem.

 

 

 

 
STERNIK MISTRZEM LIGI MN SPORT
środa, 20 listopada 2013 09:42

Zakończyły się zmagania naszych piłkarzy w Lidze MN SPORT w sezonie Lato 2013. Rozgrywki trwały od kwietnia do połowy listopada. Bardzo cieszy fakt, iż I Ligę wygrała drużyna z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie STERNIK . W rozgrywkach II Ligi też mieliśmy powód do dumy, ponieważ awans do najwyższej klasy rozgrywkowej ( I LIGI ) awansowały rezerwy STERNIKA – drużyna STERNIK II.

 

 

 

 
SERCE STERNIKA
czwartek, 31 października 2013 07:44

W dniu 17 października 2013 w Maciejewie podczas corocznej narady organizowanej przez Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki UKS STERNIK miął niewątpliwa przyjemność zaprezentować swoje osiągnięcia oraz plany na przyszłość. Zawodnicy zostali życzliwie przyjęcie, zebrali owacje.

 

 

 

 
Sternik na wyjeździe
środa, 30 października 2013 08:26

W weekend 25-27 października 2013 zawodnicy Sternika udali się w daleką podróż na Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej w Kłobucku. Turniej ten jest organizowany przez placówkę opiekuńczą z Kłobucka oraz znane nam stowarzyszenie „ Nadzieja na Mundial” z Warszawy.

 

 

 

 
Strona 10 z 17