Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Czysta gra, czysta energia...
wtorek, 17 grudnia 2013 10:10

Jak co roku Klub Sternik wydał swój kalendarz. Tegoroczny jest wyjątkowy, bowiem powstał we współpracy ze szczecińskim malarzem Piotrem Skłodowskim, właścicielką Galerii Sztuki Współczesnej – Jolantą Szczepańską oraz sponsorem i najwierniejszym kibicem naszych młodych sportowców panem Norbertem Kiderys.

 

 

 

 
Mistrzowie Świata i Europy u Prezydenta
wtorek, 17 grudnia 2013 09:34

Młodzi mistrzowie zostali zaproszeni przez prezydenta miasta Szczecina na spotkanie zorganizowane w Szczecińskim Domu Sportu. Pan Piotr Krzystek uhonorował sportowców, którzy w mijającym roku osiągnęli znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej. Wśród wyróżnionych znalazł się nasz MISTRZ ŚWIATA w piłce nożnej 2013 - Oskar Jackowiak wraz z trenerem Sławomirem Kremerem.

 

 

 

 
STERNIK MISTRZEM LIGI MN SPORT
środa, 20 listopada 2013 09:42

Zakończyły się zmagania naszych piłkarzy w Lidze MN SPORT w sezonie Lato 2013. Rozgrywki trwały od kwietnia do połowy listopada. Bardzo cieszy fakt, iż I Ligę wygrała drużyna z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie STERNIK . W rozgrywkach II Ligi też mieliśmy powód do dumy, ponieważ awans do najwyższej klasy rozgrywkowej ( I LIGI ) awansowały rezerwy STERNIKA – drużyna STERNIK II.

 

 

 

 
SERCE STERNIKA
czwartek, 31 października 2013 07:44

W dniu 17 października 2013 w Maciejewie podczas corocznej narady organizowanej przez Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki UKS STERNIK miął niewątpliwa przyjemność zaprezentować swoje osiągnięcia oraz plany na przyszłość. Zawodnicy zostali życzliwie przyjęcie, zebrali owacje.

 

 

 

 
Sternik na wyjeździe
środa, 30 października 2013 08:26

W weekend 25-27 października 2013 zawodnicy Sternika udali się w daleką podróż na Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej w Kłobucku. Turniej ten jest organizowany przez placówkę opiekuńczą z Kłobucka oraz znane nam stowarzyszenie „ Nadzieja na Mundial” z Warszawy.

 

 

 

 
Puchar z Mistrzostw Świata w Szczecinie
środa, 30 października 2013 08:13

Puchar Mistrza Świata w Piłce Nożnej zdobyty na Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Warszawie w 2013 przyjechał do Szczecina. Organizatorem mistrzostw jest Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial „ z Warszawy.

 

 

 

 

 
Z wizytą w Galerii
środa, 30 października 2013 07:45

Rozpoczęliśmy pracę nad wydaniem kalendarza klubu STERNIK. W tym roku dołączyli do nas nowi przyjaciele. Prócz Pana Norberta Kiderysa (RENPRO), który kolejny już rok wspiera działalność STERNIKA pomagają nam Pani Jolanta Szczepańska – właścicielka Galerii Sztuki Współczesnej w Szczecinie oraz Pan Piotr Skłodowski – malarz akwarelista.

 

 

 

 
Sportowo – zdrowo
czwartek, 19 września 2013 06:44

5 września 2013 roku w ramach współpracy Centrum Opieki nad Dzieckiem i OKS Hutnik Szczecin zostały przeprowadzone badania lekarskie zawodników z Klubu Sternik.

 

 

 

 
Pierwszy mecz trampkarzy
czwartek, 12 września 2013 06:35

W sobotę 7 września 2013 młodzi zawodnicy trenujący w Sterniku zrobili kolejny krok w swoim rozwoju sportowym. Nasi podopieczni rozegrali pierwszy oficjalny mecz na dużym, pełnowymiarowym boisku (po 11) przy ulicy Pomarańczowej. Grupa 16 wychowanków z Centrum Opieki nad Dzieckiem trenująca w Sterniku przy współpracy z OKS Hutnik Szczecin będzie rozgrywać mecze o Mistrzostwo trampkarzy w Zachodniopomorskim Związku Piłki Nożnej.

 

 

 

 
ESKORTA -naszych młodych zawodników i zawodniczek
czwartek, 22 sierpnia 2013 16:03

W dniu 17 sierpnia 2013 odbył się ''derby północy'' Szczecina o mistrzostwo IV Ligi piłki nożnej pomiędzy gospodarzami OKS Hutnik Szczecin a OKS Świt Skolwin. Nasi młodzi zawodnicy i zawodniczki z UKS Sternik Szczecin - Centrum Opieki nad Dzieckiem wyprowadzali drużynę gospodarzy na główną płytę boiska. Podczas zawodów sportowych był komplet widzów.

 

 

 

 
Strona 10 z 17