Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Zawody o puchar dyrektora Centrum Opieki nad Dzieckiem
piątek, 12 czerwca 2015 07:06

Dnia 21 maja 2015 roku podopieczni Centrum Opieki nad Dzieckiem ponownie zawalczyli o Puchar Dyrektora. Do walki o główną nagrodę stanęły drużyny z wszystkich placówek Centrum Opieki nad Dzieckiem. Każda z placówek wystawiła reprezentacyjną drużynę składającą się z 5 wychowanków. Całość zawodów odbyła się w duchu sportowej rywalizacji i zgodnie z zasadą fair play, a zwycięskie drużyny zostały nagrodzone.

 

 

 

 
Sobota w Pyrzycach
wtorek, 19 maja 2015 06:10

Słoneczną sobotę spędziliśmy w Pyrzycach na II turnieju o Puchar Starosty Pyrzyckiego. Turniej był organizowany przez Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Pyrzycach. Do zawodów przystąpiły drużyny z placówek województwa zachodniopomorskiego.

 

 

 

 
Mistrzowie
czwartek, 30 kwietnia 2015 06:38

W miniony weekend reprezentacja Centrum Opieki nad Dzieckiem wzięła udział w Mistrzostwach Polski w piłce nożnej organizowanych przez stowarzyszenie Nadzieja na Mundial w Warszawie. Ze Szczecina do stolicy pojechało 21 zawodników grających w dwóch drużynach: Sternik oraz młodsi zawodnicy Centrum - Zew morza.

 

 

 

 
Młodzi Mistrzowie
piątek, 17 kwietnia 2015 13:23

W miniony piątek 10 kwietnia 2015 odbyły się II MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO PLACÓWEK OPIEKUŃCZO WYCHOWAWCZYCH W PIŁCE NOŻNEJ „NADZIEJA NA MUNDIAL”. Na obiektach szczecińskiego MOSRiR przy ulicy Nehringa 69 wystartowało 8 drużyn, które zgłosiły się do zawodów.

 

 

 

 
ŚWINOUJŚCIE 2015 – ŚWIĄTECZNIE I NA SPORTOWO
piątek, 17 kwietnia 2015 06:18

W dniach 3-7 kwietnia 2015 roku, w Świnoujściu, zorganizowany został świąteczny obóz sportowo-rekreacyjny. Uczestnikami byli zawodnicy UKS Sternik Szczecin – przygotowujący się do Mistrzostw Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Zajęcia podczas obozu dostosowane zostały pod trening: kondycyjny, elementów taktycznych i technicznych oraz doskonalenie gry zespołowej.

 

 

 

 
PUCHAR JEST NASZ !!!
środa, 18 marca 2015 07:38

"PUCHAR JEST NASZ" - wykrzykiwali zawodnicy Sternika podczas XXV Jubileuszowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Placówek Wychowawczych Województwa Zachodniopomorskiego im. Wujka Leszka o Puchar Starosty Świdwińskiego.

 

 

 

 

 
STERNIK WYGRYWA
wtorek, 24 lutego 2015 07:23

W miniony poniedziałek 9 lutego zawodnicy Sternika brali udział w DON BOSCO CUP. Wychowankowie Centrum wystąpili w dwóch kategoriach wiekowych. Szkoły ponadpodstawowe i podstawowe. Sternik bierze już po raz 6 udział w tych zawodach i jak w roku ubiegłym bardzo dobrze się zaprezentowali.

 

 

 

 

 
Biegliśmy z WOŚP
poniedziałek, 19 stycznia 2015 09:37

W miniony weekend 11.01.2015r. jak co roku dzieci z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie uczestniczyły w 7 już biegu pod hasłem „policz się z cukrzycą „ podczas XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cała uroczystość odbyła się na placu Orła Białego w Szczecinie.

 

 

 
Złoty medal w Gorzowie
wtorek, 30 grudnia 2014 08:27

W miniony weekend 14 grudnia 2014 reprezentacja Centrum Opieki nad Dzieckiem „Sternik” uczestniczyła w XIII Ogólnopolskim "Mikołajkowym" Halowym Turnieju Piłki Nożnej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Gorzowie Wielkopolskim. Do Gorzowa zaproszono drużyn z Poznania, Cybinki, Kobylnicy, Szamotuł, Skwierzyny, Zielonej Góry i Szczecina. Drużynę ze Sternika Szczecin reprezentowało 14 zawodników.

 

 

 

 

 
Smacznie, kolorowo i wesoło…
wtorek, 02 grudnia 2014 14:43

W sobotni poranek 29 listopada 2014 w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie odbyła się długo oczekiwana II EDYCJA Junior TOP CHEF i TOP CHEF. Do konkursu przystąpiło 30 zawodników w kategorii młodszej i 37 zawodników z kategorii starszej ze wszystkich placówek Centrum. Poziom zawodów stał na bardzo wysokim poziomie lecz do finału mogło przejść tylko po 10 uczestników, którzy otrzymali najwięcej punktów przyznawanych przez jury.

 

 

 

 

 
Strona 6 z 17