Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

OD KOPANIA DO GRANIA – KRÓTKA HISTORIA STERNIKA
poniedziałek, 31 października 2011 00:46
W marcu 2011 roku mijają trzy lata klubu Sternik choć jego historia sięga odleglejszych czasów. Wszystko zaczęło sie w 2005 roku w Pogotowiu Opiekuńczym przy ul. Łabędziej,  gdy grupa V (średnich chłopców) wyzwała na mecz piłkarski grupę VI (starszych chłopców). Wtedy to młodsi chłopcy prowadzeni prze Pana Sławka wygrali swój pierwszy mecz ze starszymi kolegami, prowadzonymi przez pana Łukasza. Od tamtej pory grupy grały ze sobą wielokrotnie, w większości potyczek zwycięsko wychodzili starsi chłopcy, choć młodszym nigdy nie można było zarzucić braku woli walki i chęci zwycięstwa. W tamtym czasie placówka nie dysponowała sprzętem sportowym a jedynie posiadała dwie piłki od gry i 6 koszulek pozyskanych od klubu piłkarskiego Chemika Police, w którym za młodzieńczych lat grał Pan Łukasz. Kolejne koszulki otrzymaliśmy od Pana Marka i tym samym nasze spotkania rozgrywane były w oryginalnych strojach piłkarskich. Po roku gry między grupami pojechaliśmy na pierwszy turniej piłkarski do Wielgowa, gdzie jeździmy regularnie, co roku do dziś. Wynik naszego zespołu nie był rewelacyjny ale na pewno sam wyjazd okazał sie bardzo przydatny. Od  tamtej pory zaczęliśmy wyszukiwać rozgrywek piłkarskich i aktywnie uczestniczyć w życiu sportowym w mieście.

 

 
LIGA Sezon lato 2011
poniedziałek, 31 października 2011 00:41

W dniu 6.O4.2011 roku Liga Placówek Opiekuńczo Wychowawczych i Domów Dziecka zakończyła już trzecią edycję. To już półtorej roku jak spotykamy się i wspólnie gramy. Zakończyliśmy sezon zimowy 2010/2011 i tym samym rozpoczęliśmy czwartą edycję - sezon lato 2011. W Lidze nastąpiły niewielkie zmiany, mianowicie odeszły drużyny z Polic i Tanowa a dołączyły kolejne palcówki z Łobza i Renic. W trakcie uroczystości odbyła się koronacja Mistrza Ligi sezon zima 10/11, zostały wręczone puchary i nagrody dla najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza oraz nagroda FAIR PLAY. Mistrzem sezonu zimowego 10/11 została drużyna z Wiosła, wicemistrzem - Sternik, trzecie miejsce na podium zajęła drużyna z Jedynki. Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów. Rozegraliśmy pierwszą kolejkę sezonu Lato 2011.

 

 
Zakończenie sezonu letniego 2011 Ligi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
piątek, 30 września 2011 15:49

IV EDYCJA ZA NAMI ...

W dniu 06.10.2011r.  na boisku przy ul. Łabędziej 4 w Szczecinie  zakończyła się IV Edycja  Ligii Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych i Domów Dziecka „Liga MN Sport dla Dzieci”. W zawodach, które trwały od kwietnia do października wzięło udział 10 drużyn ze Szczecina i województwa.  Między innymi były drużyny reprezentujące miasto Police,  Łobez oraz Renice. Organizatorem całej Ligii jest Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo–Wychowawcza w Szczecinie. W uroczystym dniu zakończenia Ligii wręczono puchary, dyplomy, statuetki oraz drobne upominki. Które zostały ufundowane przez Panią dyrektor Barbarę Bartoszewicz.  Podziękowania za duży wkład i pomoc w organizowaniu Ligii złożono Pani Agnieszce Bobrzyckiej oraz wszystkim osobom przyczyniającym się do działalności Ligii.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 następna > ostatnia >>
Strona 18 z 18