Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Aktualności
SAMI SWOI III – OD(SŁOŃ) MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE
czwartek, 23 czerwca 2016

Dobry zawód to kapitał, jak go zdobyć - trzeba pytać...

 
Sternik pod Platanami
piątek, 17 czerwca 2016

5 czerwca 2016r. po raz czternasty odbyło się Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych "Pod Platanami".

 
Nasz Mały Festyn
wtorek, 14 czerwca 2016

1 czerwca 2016 roku w „Domu pod platanami“ świętowaliśmy Dzień Dziecka. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy wychowanków z „Tęczowego domku“.

 
Czekoladowy Dzień Dziecka
wtorek, 14 czerwca 2016

Pierwszy czerwca jest wyjątkowym dniem, dlatego też wychowankowie Tęczowego domku spędzili go w wyjątkowy sposób. Wspólnie udaliśmy się świętować ten dzień do restauracji „Czekoladowa” w Szczecinie.

 
Dzień Dziecka w „Domu nad jeziorem”
środa, 08 czerwca 2016

Jeden z najprzyjemniejszych dni w roku postanowiliśmy spędzić z dziećmi i wychowawcami "Czereśniowego domku”. Goście nie zawiedli, przybyli licznie i mogliśmy świętować w szerszym gronie.

 
Jak uratować mamę
poniedziałek, 06 czerwca 2016

Dnia 01.06. dzieci z "Maciejkowej przystani" udały się na seans filmowy do kina Pionier pod tytułem "Jak uratować mamę". Polski film anonimowy opowiadający o Adasiu i Anetce.

 
Młodziki Sternika
poniedziałek, 06 czerwca 2016

W miniona sobotę 4 czerwca najmłodsi zawodnicy Sternika świętowali Dzień Dziecka na Turnieju Piłkarskim Mierzynianka CUP. W zawodach sportowcy wzięło udział 6 klubów z terenu miasta Szczecina i okolic.

 
Sternik na zakupach
poniedziałek, 06 czerwca 2016

Po zdobyciu Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej na trawie i na hali młodzi zawodnicy Sternika udali się po nowy sprzęt sportowy.

 
COD wygrywa
poniedziałek, 06 czerwca 2016

XIV Wiosenny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOS 1 W Szczecinie już za nami. Zawodnicy COD Sternik na turniej pojechali w nowym ustawieniu składającym się tylko z zawodników urodzonych w 2001 i młodszych.

 
Ryszewkowa MILA
piątek, 27 maja 2016

W sobotnie popołudnie 21 maja 2016 roku w miejscowość Ryszewko koło Pyrzyc Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w zorganizował Biegi przełajowe.

 
Strona 10 z 55