Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Aktualności
Turniej piłki ręcznej
wtorek, 18 października 2016

W dniach 7-9 października Fundacja Eva we współpracy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce zorganizowała w warszawskiej hali OSiR – I Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Domów Dziecka. Turniej został objęty Honorowym Patronatem ZPRP.

 
Zakończenie projektu socjalnego "Rejs ku dorosłości 2015/16"
środa, 12 października 2016

Nie możemy zmienić kierunku wiatru,ale możemy odpowiednio ustawić żagle. - Paul Hanna

 
Czereśniowe wakacje
środa, 28 września 2016

Dzieci z „Czereśniowego domku” ponownie aktywnie spędziły wakacje. Dzięki wsparciu zaprzyjaźnionych sponsorów nasi wychowankowie wzięli udział w dwóch wyjazdach wakacyjnych obfitujących w najróżniejsze atrakcje.

 
Obóz w Czarnocinie
środa, 14 września 2016

W dniach od 8 do 13 sierpnia zawodnicy i jedna zawodniczka Sternika Szczecin przebywali na obozie sportowym w malowniczo położonym Czarnocinie. Młodzi zawodnicy mieszkali w ośrodku wczasowym w pobliżu Zalewu Szczecińskiego.

 
Wakacje w Międzywodziu
wtorek, 13 września 2016

Ostatnie dni wakacji spędziliśmy nad morzem w Międzywodziu. Pogoda i humory dopisały.

 
Kolorowe wakacje nad Jeziorem Liptowskim
czwartek, 08 września 2016

TUCZNO… małe miasto ok. 140 km od Szczecina. Dnia 5 sierpnia o godzinie 9.30 dzieci z "Osówki", "Domu nad jeziorem" oraz "Domu na wzgórzu" wraz z opiekunami wyruszyły na wypoczynek letni. Na miejscu przywitała nas deszczowa aura, ale humory i "apetyt" na zabawę mieliśmy duży.

 
Piłkarska uczta trwa!!!
poniedziałek, 01 sierpnia 2016

Ledwo co zakończyły się Mistrzostwa Europy Francja 2016 w Piłce Nożnej a my znów maleliśmy wielkie sportowe emocje. W piękny lipcowy weekend 22-24 w Warszawie dobyły się IV Mistrzostwa Świata „Nadzieja na Mundial”.

 
Wakacje w Zakopanem
środa, 27 lipca 2016

10 lipca prawie pięćdziesięcioro dzieci z naszego Centrum wraz z wychowawcami udało się na wycieczkę do Zakopanego, by przez dziesięć dni zdobywać szczyty górskie i odkrywać uroki tatrzańskiej przyrody.

 
Piłkarskie święto !!!! Stade de France w Saint-Denis
wtorek, 05 lipca 2016

Reprezentacja Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie po zdobyciu Mistrzostwa Polski uczestniczyła w piłkarskim świecie na starym kontynencie EURO 2016 we Francji.

 
"Rejs ku dorosłości" – intensywne warsztaty w Fundacji Strefa Kobiet
czwartek, 23 czerwca 2016

W Fundacji Strefa Kobiet odbyły się dwa spotkania uczestników projektu "Rejs ku dorosłości". Zajęcia prowadziła Pani Małgorzata Mrozik prezes Fundacji.

 
Strona 9 z 55