Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Aktualności
Brąz w Ręczną!!!
czwartek, 19 października 2017

W dniach 13 – 14 października Fundacja Eva we współpracy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce zorganizowała w warszawskiej hali OSiR – II Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Domów Dziecka. Turniej został objęty Honorowym Patronatem ZPRP.

 
Baseball w "Domu pod Platanami"
wtorek, 17 października 2017

Od kilku lat gram w baseball, stąd pomysł na pokazanie mojej pasji dzieciom.

 
Dzień Chłopaka
środa, 11 października 2017

W dniu 28 września Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego zaprosiła Maciejkową Przystań, Osówkę oraz Dom Pod Platanami na wspólne obchody Dnia Chłopaka.

 
REJS KU DOROSŁOŚCI 2017/2018
środa, 11 października 2017

"Nie możemy zmienić kierunku wiatru,ale możemy odpowiednio ustawić żagle." - Paul Hanna

 
Otwarcie nowego mieszkania chronionego!
środa, 11 października 2017

7 września miało miejsce oficjalne otwarcie piątego mieszkania chronionego w ramach programu „Dom na Start”, który realizowany jest już od dwóch lat.

 
Sierpniowe atrakcje !!!
środa, 11 października 2017

Zarówno wychowankom jak i wychowawcom trudno jest wrócić do codziennej szarej rzeczywistości i żmudnych obowiązków po tak szalonych i pełnych wrażeń wakacjach :)

 
SPWD na wrotkach
środa, 04 października 2017

W dniu 22 września mieliśmy niebywałą przyjemność jeździć na wrotkach w pierwszej w Szczecinie wrotkarni ROLLING WINGS.

 
SREBRO w BIEGACH
środa, 04 października 2017

W piątkowe przedpołudnie 15 września, reprezentanci Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie Sternik brali udział w drugich sztafetowych biegach przełajowych o puchar Dyrektora Centrum Edukacyjnego Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej, organizowanych przez Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. św. Brata Alberta.

 
Wrześniowe zajęcia
środa, 04 października 2017

W Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie po przerwie wakacyjnej nadszedł czas aby zacząć treningi, mające utrzymać dobrą formę sportową.

 
Konferencja „WSPÓLNIE WSPIERAMY RODZINY – na styku teorii z praktyką”
piątek, 22 września 2017

W środę 20 września odbyła się konferencja „WSPÓLNIE WSPIERAMY RODZINY – na styku teorii z praktyką”, zorganizowana przez Wyższą Szkołę Humanistyczną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie oraz Centrum Opieki nad Dzieckiem im. Konstantego Maciejewicza w Szczecinie.

 
Strona 6 z 61