Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Uroczystosci
Dzień Dziecka 2011
wtorek, 29 listopada 2011

Dzień Dziecka w naszej placówce to jeden z najważniejszych i najbardziej wyjątkowych dni w roku. W dniu tym odwiedza nas mnóstwo wyjątkowych i ważnych gości, a nasi wychowawcy, nauczyciele i zajmujący się nami specjaliści organizują mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Panie kucharki przygotowują słodkie pyszności. Pierwszego czerwca mamy również niepowtarzalną okazję spotkać wszystkich kolegów i koleżanki z innych lokalizacji placówki. W tym roku otrzymaliśmy w prezencie  ogromny tort, były tez pyszne pączki i lody. Odbyła się  loteria fantów, w której każdy z nas mógł wylosować wspaniałą nagrodę. Na każdym kroku organizowane były rozmaite gry, zabawy i konkursy. Dużą popularnością cieszyło się stanowisko: „ Malowanie twarzy”.

 

 

 
Tęczowy Domek
poniedziałek, 31 października 2011

„Tęczowy Domek” w strukturze placówki funkcjonuje od 1 stycznia 2008 roku. Przebywają w nim dzieci od trzeciego dnia do piątego roku życia, które:

Po urodzeniu nie zostały odebrane przez rodziców ze szpitala, zostały zgłoszone do adopcji, ich stan zdrowia nie wymaga dalszej hospitalizacji, a sąd rodzinny nie wydał jeszcze postanowienia o ustanowieniu rodziny adopcyjnej, umieszczeniu w rodzinnym pogotowiu opiekuńczym lub innej formie opieki zastępczej,

 

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>
Strona 8 z 8